https://www.youtube.com/watch?v=PVLSFJBxAKY

220 ÚČASTNÍKŮ, HOSTŮ A PARTNERŮ DORAZILO NA

CASHFLOW SUMMER 2019

6. ročník byznys konference byl poprvé open air

#CS2019 OPEN AIR

Byznys a investice lépe probereme na pláži a při sportu, než v klimatizovaném sále.
A nejen to. Co popíjet při diskuzi s řečníky kokosy a zakouřit si vodní dýmku?

Ano, první konference, kde dresscode byly plavky.

Cashflow Summit

5 ročníků se konference odehrávala v prostorách BEA centra v Olomouci, ale něco tomu chybělo…

Cashflow Summer

Příležitost potkat hvězdy byznysu a probrat obchody u Jetsurfu, na lodi nebo v sedacím vaku na pláži.
Investorů a podnikatelů
200
VIP hostů a speakerů
20

Poznej řadu zajímavých investorů
a podnikatelů z Čech a Slovenska

Nebudou chybět majitelé byznysů, early hodleři, tradeři i přední CEOs a investoři, kteří mají za sebou 100 milionové investice a exity

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

Nabídka je široká, vybrat si, co všechno chceš zažít

HOSTÉ A ŘEČNÍCI

Pokecej s 20 odborníky osobně u piva

Jaroslav Kováč

Zakladatel Homehunters a moderátor

HOME Hunters je firma, která jako první na světě prodala byt za bitcoiny a dělá obchody s nemovitostmi v Praze i v Brně. Nejen díky tomu Jaroslav se svojí firmou vyhral titul Realiťák roku 2018 pro Jihomoravský kraj.

Také je dlouholetý řečník, vítěz několika mezinárodních soutěží v prezentacích Toastmasters a na CS přijede jako moderátor, který ohlídá, aby diskuze proběhly plynule jako jetsurf po hladině.

Ondřej Pilný

CEO platformy Baserank

Ondřej je spoluzakladatelem platformy Baserank (dříve ICOindex), díky které investoři mohou najít recenze kryptoaktiv od kvalifikovaných analytiků. Aktuálně se věnuje hlavně investování a analyzování kryptoaktiv.

Dále Ondřej propojuje obchody a vzdělává investory. To znamené, že jim pomáhá najít správné investice v oblasti kryptoaktiv a zprostředkovat OTC obchody.

Dan Hastík

Daniel Hastík

Investor, nomád a mentor Google Launchpad

Daniel pracoval v Africe, Austrálii, Novém Zélandu, USA i Asii. V Nairobi založil serverhostingovou firmu Datahost, kterou po 15 letech úspěšně prodal.

Poté pracoval jako business inteligence projektový manažer ve společnosti Tieto. V roce 2012 spoluzaložil za pomoci investorů z UK a USA analytickou firmu Futurelytics, kterou ukončil v Berlíně v roce 2015.

V současné době je manažerem fondu Nextech Ventures a VC fondu se zaměřením na technologické startupy ve Spojených státech a Evropě. Řídí začínající podnikatele v tématech týkajících se dat, růstových strategií, škálování produktů a vztahů s investory a je aktivní v technologické komunitě. Kromě toho, že dost cestuje, surfuje. Žije s rodinou v Olomouci.

Karel Fillner

Kryptoevangelista

Karel se kryptoměnám začal věnovat v roce 2012 a v Česku vedl lokální verzi mezinárodního magazínu o kryptoměnách Cointelegraph. Je nadšenec do kryptoměn, blockchainu a technologií s potenciálem zjednodušit život a měnit zažité pořádky.

Sleduje novinky a trendy, o kterých píše články, přednáší na meetupech a konferencích. Už několik let provozuje bitcoinový magazín www.btctip.cz. Šíření krypto-evangelia je jeho hobby. Rád přednáší, ale letos se rozhodl zúčastnit jako host, takže budete mít spoustu možností na pokec.

Veronika Jelínková

Biohacker, experimentátorka a autorka knihy Hoř pomalu

Veronika napsala populární knihu Hoř Pomalu, aby více rozšířila mezi lidmi Wim Hofovu metodu a další biohacky, které pomůžou posunout naše těla k novým limitům. Sama několikrát vyhořela, prožila si chronické nemoci a překonala různé závislosti a nádorová onemocnění. Poté začala organizovat víkendy Hoř pomalu a inspirovat další, třeba přednášením na TEDx, nebo kokosovým detoxem. Na konferenci tě naučí překonat svoje hranice a vnímat více svoje tělo skrz dýchací techniky a otužování.

Roman Dvořák

Investor, ekonom a trader

Roman je držitelem doktorátu z ekonomie se zaměřením na investiční strategie. Byl poradcem pro správu investic v soukromé firmě a později se stal jejím spolumajitelem. Společnost následně prodal a rozhodl se vydělávat vlastním investováním a obchodováním, zaměřuje se zejména na měnové páry, akcie, opce, kryptoměny a komoditní futures.

Také se živí poradenstvím pro správu portfolií a kapitálu. Řadu let učí, jak obchodovat a investovat na burze. Specializuje se na střednědobé a dlouhodobé obchodování.

Pavel Opluštil

Podnikatel, investor a lektor

Pavel se již během studia Univerzity Palackého rozhodl založit vlastní společnost, ve které působil jako lektor a konzultant. Postupně se s rozvojem svých znalostí a zkušeností stal spolumajitelem a jednatelem několika dalších firem z oblasti vzdělávání, správy nemovitostí nebo poskytování telekomunikačních služeb. Jednou z nich je i virtuální mobilní operátor. Mimo lektorskou činnost je specialista na daně a obchodní dovednosti.

Na Cashflow Summitu měl jednu z nejlépe hodnocených přednášek a u piva si s ním pokecáš ještě o něco líp.

Vít Endler

Investor a ex generální ředitel MALL.cz

Vít je ex generální ředitel MALL.cz., podnikatel, business poradce a investor v řádech statisíců až nižších jednotek milionů na jednu investici. Všechno pro něj změnila kniha Bohatý táta, chudý táta, kterou prý musel přečíst dvakrát. 20 let totiž plnil sny někoho jiného, dnes si plní své vlastní sny.

Aby pomohl i ostatním, vede blog financnisamuraj.cz, který je hlavně o investování do nemovitostí a o finanční nezávislosti. Také je spolumajitelem firmy virtooal.com, která se zabývá rozšířenou realitou.

Libor Hoření

Zakladatel toprecepty.cz a Dobrokáva

Ve svých 16 letech založil dnes nejúspěšnější online kuchařku s recepty – toprecepty.cz. Posléze prodal část svého podílu a dnes se věnuje neziskovému projektu DobroKáva, kde lidé neplatí za kávu penězi, ale dobrými skutky. Kromě toho rozjíždí další zajímavé projekty, jako je třeba Nesnězeno nebo investuje a učí na Newton College.

Dál se chce věnovat hlavně projektům, které kromě zisku přináší i nějaký větší přínos společnosti. Časopis Forbes ho zařadil mezi 18 inspirativních osobností roku 2018.

Jan Linhart

Podnikatel, investor a milovník deskovek

Honza se online podnikání věnuje od mládí a za tu dobu spustil více než 4 000 webů od menších microsite až po větší mezinárodní projekty. Aktuální zájem směřuje do kryptoměn, o kterých také školí na webu kryptohonza.cz. V Olomouci provozuje coworkingové centrum a agenturu Linhart Marketing.

Ve volném čase obchoduje s koňmi, nemovitostmi nebo hraje deskové hry a cestuje po světě.

Petr Sanetrník

Zakladatel Webfusion a Crypviz

Zakladatel webdesignové a online marketingové agentury Webfusion.cz, spoluzakladatel analytického webu na kryptoměny Crypviz.io. Také aktivně vzdělává veřejnost, firmy a jednotlivce v kryptoměnách a jejich technologiích v projektu Crypviz-education.cz.

Již několik let také obchoduje na burze se zaměřením na hodnotové investování. Je dost zainteresován ve Virtuální realitě a virtuálních pozemích v Decentralandu.

David Pavliska

Manažer Revolut pro Česko

David má zkušenosti z předních českých finančních společností a startupů jako jsou Home Credit, Fincentrum či Creative Dock. Jeho silnou stránkou je škálování, nastavování marketingových strategií a growth hacking. V letech 2015-2017 se jako projektový manažer ve Fincentru zasloužil o vznik jedné z nejlepších online aplikací svého druhu pro osobní finance – iFin.

Později působil na pozici Key Account Manažera v Home Credit, kde měl na starost klíčové e-commerce klienty a radil jim s digitálními byznys strategiemi. Na začátku roku 2014 pracoval v týmu kalifornského startupu Chute specializovaného na správu obsahového marketingu. Právě v San Franciscu si osvojil dovednosti kolem marketingových strategií a analýz trhu.

Studoval právo na Karlově Univerzitě v Praze a v Holandsku, mezi jeho zájmy patří technologické inovace, cestování a potápění. Teď se naplno věnuje známému startupu Revolut v Česku, jako country manažer.

Lubo Smid

CEO ve společnosti STRV

Lubo je spoluzakladatel a CEO společnoti STRV, která se specializije na vývoj softwarových produktů například pro klienty jako Tinder, Microsoft nebo Boosted Boards a stejně tak budování vlastních v rámci STRV Labs. Globálně mají téměř dvě sta zaměstnanců.

Mezi jehož klienty patří například ClassDojo, Hallmark a Rich Uncles. Mimo to pomáhá spin-off startupům založeným pod křídly STRV, ke kterým patří Surge, Ordr nebo Rapid.io, Tinder a posouvá investice STRV od ambiciózních nápadů k úspěšným byznysům. Lubo žije momentálně v Praze, ale většinu času tráví cestováním mezi kancelářemi STRV v San Franciscu, Los Angeles a New Yorku.

Už v roce 2016 jej zařadil magazín Forbes na seznam 30 nejvýznamnějších podnikatelských osobností mladších 30 let.

Martin Rosulek

Digitální nomád, podnikatel

V roce 2011 založil portál DigitalniNomadstvi.cz, aby dokumentoval spojení práce na dálku a cestování. Martin s notebookem procestoval část Austrálie, Asie, Kanady, Střední i Jižní Ameriky. Pracovně se věnuje vlastním obsahovým webovým portálům s tématikou okolo práce, technologie, cestování a financí.

Snaží se o životní přístup minimalismu, razí myšlenku finanční svobody, polo-pasivního příjmu a důležitosti investování.

Matouš Vinš

Digitální nomád a autor Travel Bible

Cestovatel, kreativec, publicista a autor Travel Bible. Utekl z vysoké jen pro to, aby mohl naplno dělat věci, které ho baví a naplňují. Snaží se lidem pomoct následovat své sny.

Zároveň chce lidem vracet víru v sebe sama i ostatní lidi. Ať už skrz cestování a vše s ním spojené, v rámci platformy LeapMakers nebo například díky přednáškám pro středoškoláky a vysokoškoláky. Aktuálně nejvíc pracuje na projektu X-Challenge.

Díky digitálnímu nomádství se mu doslova otevřel svět. Zimu 2014/2015 poprvé téměř celou strávil v teple a od té doby žil v Thajsku, Vietnamu, na Srílance, v Austrálii, Portugalsku, Holandsku, Japonsku či Německu. Nejraději se ale stejně vrací do Čech, Melbourne a Chiang Mai na severu Thajska. Miluje svobodu cestování na motorce.

Vojtěch Konečný

Nomád, konzultant a mistr slova

Vojta je digitální nomád a mistr slova, který stál u zrodu úspěšných firem a projektů jako online marketingová agentura Kluci v praxi, služba na výběr a prověřování ojetých aut Dovez to dál či cestovatelský závod LowCost Race.

V zahraničí tráví většinu roku, a když nesedí v coworku, chytá vlny, cvičí jógu nebo chodí po horách. V současné době se zaměřuje na propojení dobročinných projektů a moderních technologií, neboť tam vidí budoucnost a udržitelnost byznysu.

Ludvík Turek

Trader, investor a lektor v Czechwealth

Zřejmě nejvýraznější osobnost tradingu v ČR. Ludvík téměř 20 let úspěšně obchoduje na trzích. Jeho zkušenosti mu získali osobní vazby na přední osobnosti burzovního světa.

Je autor řady bestsellerů z oboru tradingu a lektor ve společnosti Czechwealth. Jeho přednášky patří mezinejvýraznější a nejvtipnější.

Boris Bošiak

CEO ve společnosti Reservio

Boris v roce 2012 založil rezervační systém Reservio. V roce 2013 získal ocenění Technologický startup roku a patří k najvětším rezervačním systémům na světě se zákazníky ve 120 zemích.

Je velkým nadšencem pro automatizaci, fintech technologie a kryptoměny. V této oblasti pravidelně přednáší široké veřejnosti i na vysokých školách.

Adam Wojnar

Investor do nemovitostí, mentor

V roce 2004 vyjel Adam do Anglie, kde vystřídal během několika let 15 prací. Působil mimo jiné v londýnské bance. Rychle zjistil, že se hodí na podnikání a založil agenturu Hurá do Světa, která pomáhá krajanům dostat se za prací do Manchesteru.

Adam je zakladatel prvního realitního podcastu v ČR. Rád investuje do nemovitostí v Anglii. Navíc působí jako mentor začínajícím investorům a napsal ebook o investování do realit.

Tomáš Zdražil

Nomád, organizátor a propojovatel

Odjakživa ho bavilo organizovat, propojoval lidi a tvořit. Po roce ve Skotsku studoval a žil v Olomouci. Jedna z prvních konferencí, která chytla větší rozměr, je Cashflow Summit. Začalo to malou myšlenkou a nevinným předmětem na MVŠO.

Postupně ho sdílená ekonomika, kryptoměny a digitální nomádství tak pohltili, že prodal byt a strávil již pátou zimu za hranicemi v teple. Miluje život, smysluplné projekty a svobodu práce odkudkoliv. Říká, že domov je tam, kde má srdce. Ten jeho je ve 43 zemích.

PROGRAM

Udělej si prodloužený víkend už od čtvrtka

Od 12:00
Otevření areálu Náklo
Registrace při vjedzu na parkoviště
15:00 - 16:30
Digitální nomádství, trendy a coliving
Otevřená diskuze s hosty
17:00 - 18:30
Svět kryptoměn a decentralizace
Otevřená diskuze s hosty
19:00 - 20:00
Lekce paddle jógy
Protáhni se při západu slunce
19:00 - 21:00
VIP networking s hosty + degustace vína
Poznej zajímavé hosty
21:00 - 22:00
Vystoupení písničkáře a kytaristy
Jiří Drtil
22:00 - ???
Networkingová afterparty
Volná zábava
08:00 - 09:00
Protažení u PC a cviky proti bolesti zad
Lektorka Lenka Fasnerová
09:00 - 10:30
Otužovací metoda Wim Hofa
Lektorka Veronika Jelínková
09:00 - 10:30
Workshop Jak na Instagram
Lektor Tomáš Suchý
11:00 - 12:30
Ekonomika a trhy v grafech
Otevřená diskuze s hosty
13:00 - 14:30
Jak na investování do nemovitostí
Otevřená diskuze s hosty
15:00 - 16:30
Startupy a technologie budoucnosti
Otevřená diskuze s hosty
17:00 - 18:30
Byznys a příležitosti na trhu
Otevřená diskuze s hosty
18:00 - 20:00
Turnaj v Beach volejbalu
Poznej spoluhráče z jiné stránky
18:30 -19:30
Lekce paddle jógy
Protáhni se na hladině při západu slunce
19:00 -20:30
Hraní deskových strategických her
Zahraj si s Honzou Linhartem
20:00 - 21:00
Vystoupení světového houslisty
Filip Kottek
21:00 - 22:00
Networkingová afterparty
DJ coconut
8:00 - 9:00
Dýchací meditace dle Wim Hofa
Ranní prokysličení těla
9:00 - 10:00
Lekce akro jógy
Netradiční protažení po ránu
10:00 - 12:00
Turnaj v Beach volejbalu
Nespěcháš dom, tak si zahrajme
10:00 - 12:00
Výroba barefoot sandálů
Zpoplatněno - Vyrob si svoje sandály
OD 12:00
Rozloučení, nebo relax u vody
Kdy odjedeš je na tobě
Čtvrtek - sobota
Všechny pozemní a zábavné aktivity
Kdykoliv můžeš vyzkoušet cokoliv
Čtvrtek - sobota
Wake park
Projeď se na Wake/paddle boardu
Pá 9:00 - 17:00
Jetsurf
Instruktor tě osedlá na motorový prkno
Pá 9:00 - 16:00
Flyboard - ZPOPLATNĚNO
20 minutový let vzduchem + instruktáž
Pá 9:00 - 18:00
Ford Mustang GT - ZPOPLATNĚNO
20 minutová jízda v novém Mustangu GT
Pá 10:00 - 19:00
Let ultralightem - ZPOPLATNĚNO
Užij si vyhlídkový let nad Hanáckou plackou

DISKUZNÍ PŘEDNÁŠKY

6 nabitých diskuzí u kterých můžeš i kouřit dýmku v sedacím vaku

Krypto a decentralizace

Co se událo za dva roky, kdo to (ne)ovládá a reguluje, proč stable měny a PoS?

Investice do nemovitostí

Je reálný výnos z pronájmu nad 12 %, prodej nad tržní cenou a financování bez příjmu?

Startupy budoucnosti

Jaké technologie, aplikace mění svět? Co se děje ve Fintech světě? Jak na seed investici?

Ekonomika, trhy v grafech

Zajímá tě burza a aktuální dění na trzích? Do čeho a kdy investovat?

Byznys příležitosti na trhu

Proberme cashflow v podnikání, hot news a jaké obory rostou jak houby po dešti

Digitální nomádství

Proč pracovat na dálku? Co balit na cesty a podle čeho vybrat co-living a co-working?

AKTIVNÍ WORKSHOPY

Dovednosti a techniky pro tvůj byznys, workshopy se skvělými lektory

Ledový bazén

Zdraví na prvním místě, nauč se otužovací a dýchací metodu podle Wim Hofa s Veronikou Jelínkovou

Jak na Instagram

Kvalitní obsah může být i byznys, Tom ti ukáže jak pracovat s nejrychleji rostoucí soc. sítí

Hraní deskovek

Poměř své strategické myšlení, důvtip a smysl pro fair play u deskovek s úspěšným podnikatelem Honzou

Cvičení do kanceláře

Sezení v kanceláři umí dát tělu pořádně zabrat. Lenka ti ukáže cviky, díky kterým předejdeš bolesti zad a karpálním tunelům

VIP networking

Důležitá setkání jsou hlavně o společných prožitcích, a proto nebude chybět degustace prominentních vín

VODNÍ AKTIVITY

Červen patří mezi nejteplejší měsíce a voda je průzračnější než moře

Flyboard/ flyride

Zpoplatněno. Máš odvahu? Prolétni se několik metrů nad vodou

Jetsurf

Tento motorový surf, kde sám ovládáš plyn, je velice navykový koníček

Wake park

Máš rád klidnější jízdu a lano? Tohle si užiješ i jako začátečník

Paddle board

Splyň s hladinou a zapádluj si ve stoje nebo zacvič paddle jógu

Aktivity za lano

Loďka bude pro zkušené wakaře, ale za lano na parku lze zapojit cokoli

A TÍM TO NEKONČÍ

DALŠÍ AKTIVITY

SPECIALITY CATERINGU

Na jídle a pití si opravdu dáváme záležet, kromě různých drinků a dobrot vyzkoušíš i exotiku

Mladý kokos

Ochutnej tekuté zlato, kokos přímo z Thajska nemůže na této akci chybět

Vodní dýmky

Není lepší networking, než u stylové dýmky od Hydrogen pipes

Grilování specialit

Grilovat budeme hamburgery, klobásky, ale také péct pizzu v peci

Vegan bistro

Jak může jídlo prospět tvému zdraví ti ukážou kuchaři s veganskou a fresh nabídkou

Ochutnávka vína

Portské víno bude k dispozici na ochutnávku i možný nákup

POTKÁME SE OPĚT NA HANÉ

Wake Park

pískovna Náklo

Dlouho jsme vybírali místo, kde se budeme cítit jako na pláži. Našli jsme vyladěný sportovní a relaxační areál Wake Park Náklo, který se pyšní průzračně čistou vodou a nachází se jen 15 min od Olomouce.

MAPKA AREÁLU

LETOŠNÍ ROČNÍK JSI TĚSNĚ MINUL

PRODEJ UZAVŘEN, bylo to fantastický

Malý obchod

3 000

vstupenku
 • 2 denní program
 • 16 doprovodných aktivit
 • Byznysová propojení
 • Stanování 2 noci u vody
 • Parkování v areálu

 

Koupit

Velký obchodVIP servis pro náročné

6 600

vstupenku
 • All inclusive jídlo a pití
 • Networking s řečníky +degustace vína
 • Transport z nádraží a ubytování
 • 2 denní program
 • 16 doprovodných aktivit
 • Stanování 2 noci u vody
Koupit

Chceš zážitek navíc?

1000

položku
 • 20 minut letu na Flyboardu/flyride
 • 20 min. vyhlídkový let ultralightem
 • 20 minut jízda ve Fordu Mustang GT

*Zážitek si objednáš u objednávky 

* Ceny jsou včetně DPH

CO TĚ MŮŽE ZAJÍMAT

Mohu vzít sebou druhou polovičku a děti?

Jasně, je tu program i pro ně. Nebude chybět dětské hřiště. Do 15 let jsou děti zdarma. Pokud jsou starší je třeba přikoupit lístek a mohou plně využít všech aktivit. Případný počet vstupenek upravíš ve formuláři.

Jak se tam dostat, lze parkovat na místě?

Dostupnost je vynikající, po silnici dojedeš k pískovně Náklo přímo autem. Jen si zadej do GPS spíše souřadnice 49.665134, 17.134632, ať nejedeš po poli. Zaparkuješ na čistém parkovišti uvnitř areálu přímo u vody. Jak se prokážeš vstupenkou u vjezdu, tak tě organizátoři už nasměrují.

Jak je to se spaním, mohu venku nebo hotel?

Trochu letního dobrodružství v přírodě si zasloužíme všichni. Zůstat můžeš dvě noci, čt-so. Pro stanování máme vyhrazenou plochu kempu vzadu v areálu, takže vem stan nebo klidně i karavan. Pokud jsi náročnější a chceš pohodlí a klid, můžeš se ubytovat v hotelu Prachárna, vzdáleném 10 km, nebo v centru Nezvalova archa a to přes slevový kód: Cashflow summer.

Je v ceně zahrnuto občerstvení? Co je v all inclusive?

Jídlo a pití si můžeš zakoupit na místě za hotovost (karty na baru neberou). Budeme grilovat, dělat pizzu, burgery i veganské speciality. Voda bude gratis pro všechny. Pokud máš vše zahrnuto ve vstupence “Velký obchod” můžeš baštit a pít all inclusive až na tvrdý alkohol a míchané drinky.

Mohu si fakturu uplatnit do nákladů?

Jasně, na faktuře máš vstupenku na investiční konferenci. Jde o vdělávací činnost, takže u účetní mít problém nebudeš. Pokud jsi plátce DPH, tak si ho můžeš odečíst.

Cena je na mě vyšší, je možnost hromadné slevy?

Chápeme, že to není pro všechny, ale konference má náklady k půl milionu. Jen tři tisíce bys dal za hodinu na Jetsurfu. Pokuď máš zájem a je vás víc, dáme ti 3 + 1 zdarma. Stačí objednat a zaplatit 3 vstupenky a napsat nám o čtvrtou. To je fér.

Proč přijít a jak to všechno začalo?

V roce 2014 při studiu na MVŠO mě jako milovníka organizování různých večírků napadlo uspořádat první konferenci Cashflow Summit. Další roky jsme přidali víc přednášek, zážitků a sportovních aktivit, jako Ololoď, VR a golf. Za pět ročníků jsme pozvali 44 špičkových řečníků a přišlo přes 1000 účastníků. Teď to chce s takovými lidmi budovat byznys, vazby a přátelství. Sbal plavky, stan a pojďme probírat byznys a investice u vody.

Organizátor – Tomáš Zdražil

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

PODPOROVATELÉ