17. – 20. ČERVNA 2021 SE ZNOVU OSOBNĚ POTKÁME

CASHFLOW

SUMMER

Letošní hodně nabitý 7. ročník jsi zmeškal…
Chceš probrat byznys s podnikateli u kokosu, dýmky a Jetsurfu?
Potkat se osobně na pláži, kde se budeš cítit jako u moře?
Zapiš si nový termín byznys kempu a mrkni na záznam

MRKNI NA ZÁZNAM

LETOŠNÍHO ROČNÍKU

Teď víme, že byznys a investice lépe probereme na pláži a při sportu.
Kde jinde můžeš s řečníky popíjet kokosy, jezdit na Waku nebo kouřit dýmku?

Chceš se podívat na záznamy, nebo poslechnout podcast?

SEZNAM SE S ŘEČNÍKY
LETOŠNÍHO ROČNÍKU

Martin Hausenblas

Martin Hausenblas

Spoluzakladatel Liftago, Adler

Martin je vizioná a zakladatel české firmy ADLER Czech s reklamním textilem. Je spolumajitel populární aplikace Liftago, která propojuje pasažéry přímo s řidiči taxíků, a dokonce je schopna vyřešit i jiné logistické výzvy, třeba rozvoz jídla. Martin se zabývá dále udržitelností v byznyse a filantropií. Propaguje také vizi autonomní mobility, s níž je provázán jeho nový projekt komunitního podnikání JoinSomethingNew.

Tímto však Martinovy aktivity nekončí. Je zapojený do projektů I Love Ústí - skupiny, která monitoruje život v Ústí nad Labem, a také je předsedou sdružení podnikatelů Podnikáme bez korupce, kteří chtějí do českého byznysu vrátit poctivost. Tři roky zpátky přednášel na Cashflow summitu a rád přijede znovu za námi na Náklo.

Vít Endler

CEO FinGOOD a investor

Vít nyní působí jako CEO v investiční P2P platformě FinGOOD, která ho baví. Je ex generální ředitel MALL.cz, podnikatel, business poradce a investor v řádech statisíců až nižších jednotek milionů na jednu investici. Život mu změnila kniha Bohatý táta, chudý táta, kterou prý musel přečíst dvakrát. 20 let plnil sny někoho jiného a dnes si konečně plní své vlastní sny.

Aby pomohl i ostatním, vede blog financnisamuraj.cz, který je hlavně o investování do nemovitostí a o finanční nezávislosti. Také je spolumajitelem firmy virtooal.com, která se zabývá rozšířenou realitou. Rád cestuje s obytnou dodávkou a žije své sny na plno.

Pavel Opluštil

Pavel Opluštil

Podnikatel, investor a lektor

Pavel se již během studia Univerzity Palackého rozhodl založit vlastní společnost, ve které působil jako lektor a konzultant. Postupně se s rozvojem svých znalostí a zkušeností stal spolumajitelem a jednatelem několika dalších firem z oblasti vzdělávání, správy nemovitostí nebo poskytování telekomunikačních služeb. Jednou z nich je i virtuální mobilní operátor. Mimo lektorskou činnost v Trasys group je specialista na daně a obchodní dovednosti.

Je z Olomouce a patří k veteránům mezi řečníky na Cashflow summitu. Jeho přednášky hodnotí posluchači jako ty nejzábavnější a plné skvělých tipů jak nakládat s financemi. U piva na pláži si s ním pokecáš ještě o něco líp.

Marv Shamma

Marv Shamma

Podnikatel, tech leader

Marv Shamma je respektovaný tech leader, jenž posledních 15 let kombinuje svou expertízu v oblasti umělé inteligence, zkušenosti s budováním vlastních startupů a své výjimečné dovednosti v řízení lidských zdrojů. Jeho posláním je ``sdílet zkušenosti a pomáhat ostatním růst``, což mu pomohlo vybudovat si reputaci uznávaného mentora a kouče, zejména v oblasti inovací, technologií a budování vysoce efektivních týmů.

Marvan se narodil v Bagdádu a přežil dvě války. Ve věku 12 let se přestěhoval do Evropy, kde jako dítě čelil mnoha kulturním a společenským výzvám, zejména při jeho snaze porozumět západnímu myšlení. Tato extrémní situace Marvanovi pomohla si vytvořit charakter člověka-leadera, mezi jehož hodnoty patří inkluze, diverzita, respekt, láska a odpovědnost.

Po 15 letech budování vlastních podniků se nyní zaměřuje na pomoc vládám, podnikům a začínajícím firmám k dosahování vyšší efektivity prostřednictvím firemní kultury, pozitivní týmové dynamiky, etiky, kritického myšlení nebo kreativního řešení problémů. Je autorem tzv. Marvanovy metody (připravuje se web, vc. sady videií a kompletního online kurzu), která se zaměřuje na business inovace a holistický rozvoj talentu v 21. století. Tato metoda je výsledkem několika let praxe a zkušeností s vybudováním vlastních startupů, a vedením mnoha workshopů a školení. Je také zapojen taky v Soulmates Ventures.

Rostislav Navrátil

Rosťa Navrátil

Hodnotový investor a trader

Rosťa je původní profesí konstruktér letadel a vysokoškolský učitel. Na burzách aktivně obchoduje od roku 1995. Více o něm se dočteš na tradingmentors.cz. Rosťa má zajímavý příběh své cesty, jak se od průzkumníka slepých uliček stal profesionálem. Dneska věnuje samotnému obchodování pár minut denně a zbytek času věnuje rodině a neziskovce.
Nela Kubasová

Nela Kubasová

Investorka do nemovitostí, lektorka

Nela se investování do nemovitostí věnuje od roku 2010, kdy se sama stala aktivní investorkou. Díky svým obchodním zkušenostem, které získala především jako manažerka ve významné nadnárodní společnosti a svým znalostem z VŠ studia ekonomie, může svým klientům nabídnout profesionalitu, zkušenosti ve vyjednávání a férový přístup.

Rozhodla se svoje znalosti zprostředkovat široké veřejnosti a založila projekt Realitní shaker. Také zlepšuje povědomí veřejnosti o finanční a investiční gramotnosti, proto například pořádá bezplatný cashflow klub, kde lidem ukazuje, jak mohou pozitivně ovlivnit svůj tok peněz.

Martin Kohut

Martin Kohut

Trader a krypto konzultant

Martin je manažer teamu ve společnosti WCA Holding, který vyvíjí automatické obchodní systémy pro krypto, ale i pro klasické trhy. Už několik let se zabývá se technickou analýzou, kryptoměnami a jejich těžbou. Spolu s kolegy postavil těžební farmu o stovkách grafických karet, na kterou nyní dohlíží. Zajímají ho investice do kapitálových trhů i nemovitostí, se kterými několik let obchodoval.

Loni se zúčastnil konference Cashflow summer, na kterou se opět těší, tentokrát v roli řečníka.

Petr Novotný

Investor a šéfredaktor

Zakladatel a šéfredaktor finančního portálu Investičníweb.cz (od roku 2009). Předtím 12 let investiční praxe na pozicích licencovaného burzovního makléře a privátního bankéře u společností Eastbrokers, Merrill Lynch, Citibank a HVB Bank. Dramaturg, autor námětů a moderátor pořadů Investorský magazín a Studio Burza na ČT24, Horký prachy na Primě a Podtrženo, sečteno! na ČT2. Moderátor investičních pořadů na Rádiu Česko a Rádiu ZET. Dramaturg a moderátor pořadů Investorský magazín na O2 TV a Byznys index Petra Novotného na Televizi Seznam.

Spolupořadatel finančních veletrhů Investiční fórum a Trading Expo. Šéfredaktor časopisu Investiční magazín. Absolvent American Institute of Arts and Science se specializací na portfoliomanagement (MBA). Také je spoluzakladatel Česko-slovenského půdního fondu.

Pavel Přecechtěl

Pavel Přecechtěl

Krypto a PoS nadšenec

Pavel je technologický nadšenec, Bitcoin entuziasta a spoluzakladatel VR Education a VR Motion. Svůj fokus má především na využití technologie kryptoměn, pasivní příjem skrze Proof of Stake (PoS) a v neposlední řadě VR a gaming na blockchainu. Sám má zainvestování ve virtuálních pozemcích. Dost často ho najdete v Paralelní Polis nebo s VR na hlavě.
Pavol Lupták

Pavol Lupták

Kryptoanarchista a globální občan

Pavol je kryptoanarchista zaměřený na hackování technologií a společnosti.

Svou kariéru zahájil jako počítačový hacker s mnoha prestižními IT bezpečnostními certifikáty. V roce 2007 založil společnost IT Security Nethemba zaměřenou na penetrační testy a etické hackování, několik let poté spoluzakládal společnost Bounty Bounty Hacktrophy.

Jako nadšenec hackerů spoluzakládal hackerský prostor Progressbar v Bratislavě (https://www.progressbar.sk) a Paralelní Polis v Praze a Bratislavě. V Pražské Polis odpovídá za organizaci mezinárodní kryptoanarchistické konference hcpp.cz zaměřené na technologie osvobození.

Zahájil iniciativu „Nepracujeme pro vládu“ (https://nepracujemeprostat.cz) seskupení všech společností na Slovensku a v České republice, které se rozhodly nepracovat pro vládu a státní instituce z etických nebo ekonomických důvodů.

Kromě technologií miluje Pavol také současné umění. Stal se členem slavné české skupiny současného umění Ztohoven, která je zodpovědná za mnoho hacktivistických projektů současného „media sculpture“ a začala se svým přítelem digitální uměleckou společností Satori (https://satori.digital).

S vývojem Paralelná Polis se Pavol rozhodl dosáhnout své vize - zcela se odhlásit ze systému. Díky globálnosti a flexibilitě se rozhodl vzdát svého trvalého pobytu, přestoupil z bankovních účtů na kryptoměny, začal využívat globální zdravotní a mobilní společnosti a stal se globálním občanem.

Mário Havel

Mário Havel

Nadšenec hackování, člen Ethereum Foundation

Mário Havel studuje informatiku na ČVUT v Praze, je členem Paralelní Polis na Slovensku i v Praze. Je předseda Slovak Students for Liberty. Věnuje se hlavně tématu digitální bezpečnosti, soukromí a kryptoměnám, o kterých píše a přednáší. V rámci Hacker Stories měl tři přednášky - O kradení nahých fotek, hackování bank a o darknetu. Profesionálně je zaměřený na projekt management a operativa vývoje softwaru.

Petr Sanetrník

Nadšenec DeFi a Zakladatel Webfusion a Crypviz

Zakladatel webdesignové a online marketingové agentury Webfusion.cz, spoluzakladatel analytického webu na kryptoměny Crypviz.io. Také aktivně vzdělává veřejnost a jednotlivce v kryptoměnách a jejich technologiích v projektu Crypviz-education.cz.

Již několik let také obchoduje na burze se zaměřením na hodnotové investování. Petra zajímají nejvíce DeFi projekty, jako Maker DAO a spojitost blockchainu s VR. Sám má nakoupené virtuální pozemky v Decentralandu a Somnium Space.

Veronika Jelínková

Veronika Allister

Biohacker a autorka knihy Hoř pomalu

Veronika vystudovala behaviorální a experimentální ekonomii ve Skotsku. Díky tomuto oboru se dostala k neuroekonomii, a tím pádem ke zkoumání toho, jak náš mozek a tělo funguje v určitém prostředí. Fascinuje ji člověk, věda, technologie a moudrost starodávných kultur. V rámci biohackingu se primárně specializuje na spánek.

Napsala populární knihu Hoř Pomalu, aby více rozšířila mezi lidmi Wim Hofovu metodu a další biohacky, které pomůžou posunout naše těla k novým limitům. Sama několikrát vyhořela, prožila si chronické nemoci a překonala různé závislosti a nádorová onemocnění. Poté začala organizovat víkendy Hoř pomalu, v jejichž návaznosti založila projekt Code of Life a inspirovala další lidi, třeba přednášením na TEDx, nebo kokosovým detoxem. Na Cashflow tě naučí překonat svoje hranice a vnímat více svoje tělo skrze dýchací techniky a otužování.

Libor Mattuš

Libor Mattuš

Biohacker, instruktor dechu

Libor je certifikovaný neuro-jazykový kouč, trenér silového a kondičního cvičení, instruktor a milovník bojových systémů, se kterými má 18 leté zkušenosti. V rámci biohackingu se věnuje také dechu a chladové terapii. Vede kurzy Dech a chlad s Liborem a je spoluzakladatel projektu Code of Life.
Pavol Lupták

Pavol Lupták

Etický a technologický hacker

Pavol je kryptoanarchista zaměřený na hackování technologií a společnosti.

Svou kariéru zahájil jako počítačový hacker s mnoha prestižními IT bezpečnostními certifikáty. V roce 2007 založil společnost IT Security Nethemba zaměřenou na penetrační testy a etické hackování, několik let poté spoluzakládal společnost Bounty Bounty Hacktrophy.

Jako nadšenec hackerů spoluzakládal hackerský prostor Progressbar v Bratislavě (https://www.progressbar.sk) a Paralelní Polis v Praze a Bratislavě. V Pražské Polis odpovídá za organizaci mezinárodní kryptoanarchistické konference hcpp.cz zaměřené na technologie osvobození.

Zahájil iniciativu „Nepracujeme pro vládu“ (https://nepracujemeprostat.cz) seskupení všech společností na Slovensku a v České republice, které se rozhodly nepracovat pro vládu a státní instituce z etických nebo ekonomických důvodů.

Kromě technologií miluje Pavol také současné umění. Stal se členem slavné české skupiny současného umění Ztohoven, která je zodpovědná za mnoho hacktivistických projektů současného „media sculpture“ a začala se svým přítelem digitální uměleckou společností Satori (https://satori.digital).

S vývojem Paralelná Polis se Pavol rozhodl dosáhnout své vize - zcela se odhlásit ze systému. Díky globálnosti a flexibilitě se rozhodl vzdát svého trvalého pobytu, přestoupil z bankovních účtů na kryptoměny, začal využívat globální zdravotní a mobilní společnosti a stal se globálním občanem.

Tomáš Zdražil

Tomáš Zdražil

Organizátor a zakladatel Investree

Odjakživa ho bavilo organizovat, propojoval lidi a tvořit. Po roce ve Skotsku studoval MVŠO v Olomouci. Jeho první podnikání bylo síťový marketing, web pro finanční poradce a affiliate. Ovšem než získal titul IČ, prodal byt a začal investovat peníze do projektů, firem a hlavně sebe. Jedna z konferencí, která chytla větší rozměr, je Cashflow summer. Díky akcím poznal stovky podnikatelů a investorů, které začal propojovat. Plnit jejich kurzy a propojovat i velké obchody. Postupně ho sdílená ekonomika, Decentralizované finance a pomalé cestování tak pohltilo, že se snaží čím dál více žít vědomě, minimalisticky a zerowaste. Dávat zpátky a dál poznávat svoje hranice.
Václav gregor

Václav Gregor

Zakladatel akcelerátoru a moderátor

Vaclav se pohybuje už 10 let na poli online podnikání a technologií, postavil desítky online startupů v US a řadu globálních značek, z nichž některé získali i více než na milion uživatelů. Má za sebou prodej své první firmy a dnes se věnuje hlavně akceleraci úspěšných startupů s cílem znásobit investorům zisky a snížit riziko jejich investic skrze investiční akcelerátor Soulmates Ventures který se soustřeďuje hlavně na projekty z průmyslu ekonomiky udržitelnosti.

Baví ho moderování a networking s úspěšnými lidmi. Můžete ho také mimo jiné vidět i v podcastu a na youtube kanále Žraloci Sobě, kde pořádá rozhovory s úspěšnými lidmi z oblasti jako jsou finance, technologií či online podnikání.

Dan Tržil

Dan Tržil

Podnikatel a zakladatel podcastů

Dan se věnuje rozvoji audio podcastů v ČR. Podcasty měly zásadní vliv na jeho život, a proto se je snaží představit více lidem. Produkuje úspěšný podcast Proti Proudu a Na vlně podnikání. Je autorem katalogu českých podcastů ceskepodcasty.cz. Zároveň produkuje podcasty pro klienty jako Red Bull, KB nebo EY a konzultačně se podílí na mnoha dalších podcastech v ČR a USA.
Adam Wojnar

Adam Wojnar

Investor do nemovitostí, lektor

V roce 2004 vyjel Adam do Anglie, kde vystřídal během několika let 15 prací. Působil mimo jiné v londýnské bance. Rychle zjistil, že se hodí na podnikání a založil agenturu Hurá do Světa, která pomáhá krajanům dostat se za prací do Manchesteru.

Adam je zakladatel prvního realitního podcastu v ČR. Rád investuje do nemovitostí v Anglii. Navíc působí jako mentor začínajícím investorům a napsal ebook o investování do realit.

Libor Hoření

Zakladatel Top receptů, Dobrokávy

Boris Bošiak

Zakladatel Reservio

David Pavliska

Ex manažer Revolut

Honza Linhart

Investor, kryptoměnič, bavič

Počet řečníků a lektorů
22
Kapacita účastníků
250

Poznal jsi zkušené investory
a podnikatele z Čech a Slovenska

Přijeli za námi majitelé významných firem, early hodleři, hackeři a přední investoři, kteří mění svět, Česko a tvoří smysluplné projekty.

PESTRÝ PROGRAM,
BYLO SE NA CO TĚŠIT

Nabité

diskuzní panely

Zapoj se do šwsti praktických diskuzí s řečníky a udělej si pohodlí v sedacím vaku. Kdyby ti něco uteklo, pustíš si to doma ze záznamu.

Kryptoměny

Byznys

Nemovitosti

Hacking

Akcie

P2P

Doprovodný

program

Můžeš získat spoustu cenných kontaktů, skvěle si zasportovat, zrelaxovat a užít si víkend s drinkem v ruce trochu na punk.

Wim Hof
Otužování
Meditace

Networking
Degustace
Deskovky

Tesla S
RC auta
Koloběžky

DJ Coconut
Houslista Filip
Kytaristi

Jóga
Paddlejóga
Masáže

WCA stánek
Soutěže
Komunita

Vodní

sporty

Průzračná voda jako u moře na tobě nenechá nitku suchou.
Vychutnej si pestrost a adrenalin, které pláž přináší.

Wakeboard

Surfování
za loďí

Jetsurf

Flyboard

Flyride

Paddleboard

Speciality

cateringu

Jestli jsme něco vyladili od loňska, tak jídlo. Bude víc stánků a dobrot, jak na gril, tak zdravá vegetariánská kuchyně.

Chlazené
kokosy
z Thajska

Bar
Grilování
Burgery

Zdrawomls
Vege kuchyně
Dezerty

Decentruck
Káva
za Bitcoiny

Drink Erebos
Kombucha
Točené pivo

Svět plodů
Strips chips

KDE CS PROBĚHL?
NA PLÁŽI U VODY

WAKE PARK

PÍSKOVNA NÁKLO

Přijeď na náš oblíbený sportovní a relaxační areál Wake Park Náklo, kde se budeš cítit jako na pláži u moře.
Pyšní se průzračně čistou vodou a my máme celou pláž soukromě jen pro sebe.

MAPKA AREÁLU

MRKNI NA ZÁZNAM
Z LETOŠNÍ KONFERENCE

Nejlepší dvě přednášky jsou neveřejné a zpoplatněny

SLEDOVAT ZÁZNAM

 

15 řečníků

5 panelových diskuzí

2 nabité přednášky

350 minut zkušeností

 

 

 

 

ZDARMA

Přihlaš se k odběru YT kanálu

 

Sledovat na Youtube
Přednášky si pustíš i jako podcast

NEVEŘEJNÉ ZÁZNAMY

 

Přednáška Pavla Opluštila

Aktuální byznys příležitosti

Jak na daně, dotace a odpisy

Praktické špeky od profíků

Proč kupovat garážová stání?

Spousta inspirace

 

 

490 Kč

*Cena je včetně DPH

 

KOUPIT ZÁZNAM

Díky za podporu

"CS je spíš setkání přátel,
kteří žijí svým podnikáním.

Situace a počasí trochu zamíchalo karty,
přesto byl 7. ročník ten nejlepší!"

Organizátor – Tomáš Zdražil (Investree s.r.o.)

HLAVNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

PODPOROVATELÉ

ORGANIZÁTOR

CHCEŠ BÝT PARTNER CS2020?

NAPIŠ NÁM