Otevření Wake Parku Náklo

Od 12:00 Registrace při vstupu do areálu

Pohodlně zaparkuj a při vstupu do areálu na tebe budou čekat organizátoři, kteří ti naskenují vstupenku přes QR kód. Pokud jsi host nebo máš vstupenku “Velký obchod”, tak můžeš parkovat uvnitř areálu. Areál máme celý jen pro sebe.
nomádství

Digitální nomádství, trendy a coliving

15:00 – 16:30 Diskuzní přednáška s hosty

Jak jinak začít, než nomáděním. Pobavme se proč a jak pracovat na dálku, co balit na cesty a podle čeho vybrat co-living a co-working ve světě. Dozvíš se nejen travelhacky, co ti ušetří budget, ale taky tipy na ty nejlepší destinace. Poznej osobně tři nomády, kteří mají roky zkušeností s životem na cestách. Matouš Vinš, Martin Rosulek a moderátorský nomád Vojtěch Konečný. Otázky můžeš klást i přes apku Sli.do.
krypto

Svět kryptoměn a decentralizace

17:00 – 18:30 Diskuzní přednáška s hosty

Co se událo za poslední roky v kryptosvětě, kdo to (ne)ovládá a reguluje. Jaká je budoucnost ve stable měnách, decentralizovaných aplikacích a PoS? Když nebudeš zrovna na flyboardu, možná se dozvíš jaké altcoiny drží early hodleři a kryptoevangelisti Karel Fillner, Ondřej Pilný a Petr Sanetrník. Diskuzi povede kryptomoderátor Jaroslav Kovac.

Lekce paddle jógy

18:30 – 19:30 Protáhni se při západu slunce

Je jedno, jestli máš s jógou zkušenost, nebo ne, důležitá je tvá pozornost, balanc a plavky. Lektorka ti vše vysvětlí, lekce bude probíhat na vodě na paddle boardech. Bude to sranda, už se těšíme.

VIP networking + degustace vína

19:00- 20:30 Poznej hosty více osobně

Přikoupil sis ke vstupence VIP networking s degustací Portského vína? Skvělé, čeká tě výjimečné setkání. Bohužel, kapacita je omezená, tak jednej rychle. Z našich zkušeností z dřívějších konferencí víme, že se tam vždy udělá pořádnej byznys.

Vystoupení zpěváka a písničkáře

20:30 – 21:30 Jiří Drtil

Jirka je písničkář z Hané který věří, že punk mrtev ještě není a akustický zdaleka ne! Na koncertech klade důraz hlavně na zábavu a show, takže pokud si chceš užít večerní atmosféru u vína a piva, najdi si dobrý místo.

Afterparty s DJ coconut

21:30 – ??? Volný networking

Pokud si chceš v sedacím vaku vychutnat vodní dýmku a drink s ostatními, tohle je ideální chvíle, ať už si budeš chtít užívat hudbu od DJ coconut, nebo do rána probírat byznysové nápady a příležitosti.