Otevření Wake Parku Náklo

Od 12:00 Registrace při vstupu do areálu

Pohodlně zaparkuj a při vstupu do areálu na tebe budou čekat organizátoři, kteří ti naskenují vstupenku přes QR kód. Pokud jsi host nebo máš vstupenku “Velký obchod”, tak můžeš parkovat uvnitř areálu. Areál máme celý jen pro sebe.

Digitální nomádství, trendy a coliving

15:00 – 16:30 Otevřená diskuze s hosty

Pobavme se proč pracovat na dálku, co balit na cesty a podle čeho vybrat co-living a co-working ve světě. Se třemi nomády, kteří mají roky zkušeností s životem na cestách. Matouš Vinš, Dan Hastík a Tomáš Zdražil. Moderovat diskuzi bude též cestovatel a nomád Vojtěch Konečný. Otázky můžeš klást osobně nebo přes aplikaci Sli.do.

Svět kryptoměn a decentralizace

17:00 – 18:30 Otevřená diskuze s hosty

Po nomádech následuje v “Open” diskuze, co se událo za dva roky v kryptosvětě, kdo to (ne)ovládá a reguluje, proč stable měny a PoS. Víc ti řeknou early hodleři a kryptoevangelisti Karel Fillner, Ondřej Pilný a Petr Sanetrník. Moderovat to bude kryptonadšenec Jaroslav Kováč. Otázky můžeš klást přímo nebo přes aplikaci Sli.do. Pokud ti něco unikne, můžeš si později pustit záznam.

Lekce paddle jógy

18:30 – 19:30 Protáhni se při západu slunce

Je jedno, jestli máš s jógou zkušenost, nebo ne, důležitá je tvá pozornost, balanc a plavky. Lektorka ti vše vysvětlí, lekce bude probíhat na vodě na paddle boardech. Bude to sranda, už se těšíme.

VIP networking + degustace vína

19:00- 20:30 Poznej hosty více osobně

Přikoupil sis ke vstupence VIP networking s degustací Portského vína? Skvělé, čeká tě výjimečné setkání. Bohužel, kapacita je omezená, tak jednej rychle. Z našich zkušeností z dřívějších konferencí víme, že se tam vždy udělá pořádnej byznys.

Vystoupení světového houslisty

20:30 – 21:30 Filip Kottek

Filip cestuje po světě a hraje na kytaru na ulicích i koncertech. Hraje sám nebo s kytaristy, zpěváky či DJem a vždy předvede jedinečnou show, takže pokud si chceš užít večerní atmosféru u vína a piva, najdi si dobrý místo.

Afterparty

21:30 – ??? Volný networking

Pokud si chceš v sedacím vaku vychutnat vodní dýmku a drink s ostatními, tohle je ideální chvíle, ať už si budeš chtít užívat hudbu nebo do rána probírat byznysové nápady a příležitosti.