Otevření Wake Parku Náklo

Od 12:00 Registrace při vstupu do areálu

Pohodlně zaparkuj a při vstupu do areálu na tebe budou čekat organizátoři, kteří mají tvé jméno na seznamu a nasměrují tě. Postav v klidu stan, zaparkuj dodávku a běž si zaplavat.

Co se seznámit neformálně s účastníky?

14:00 – 15:00 Networking a slovo Tomáše Zdražila

Pár slov na úvod, na čem právě dělám a kde bydlím řeknu všem. Ušetříme otázky “Jak se máš” a můžeme jít víc do hloubky. Prozradím pár networkingových metod a hodně neformálně se seznámíš s prvními účastníky. Pokud někoho neznáš, tak poznáš hned ze startu.

Hackni sebe, spánek a svoji imunitu

15:00 – 16:00 Panelová diskuze s hosty

Jak jinak začít, než zdravím, samotným tělem a biohackingem. Poznej osobně dva biohackery a lektory Veroniku Jelínkovou a Libora Mattuše, kteří mají roky zkušeností s různými dechovými, otužovacími a meditačními metodami, Organizují kempy a setkání pod značkou Code of Life. Mají za sebou dost výletů za svoje hranice. A rádi se s tebou podělí jak posílit svoji imunitu, spánek a tělo. Rozhovor povede Václav Gregor, který sám má k těmto tématům blízko.

Je budoucnost v DeFi a VR hrách?

16:30 – 17:30 Panelová diskuze s hosty

Co se událo za poslední roky v Decentralizovaných financích? Jaká je budoucnost ve stable měnách, decentralizovaných aplikacích a PoS? Jaké VR hry jedou nejen na blockchainu? Dva kolegové Petr Sanetrník a Pavel Přecechtěl, spoluautoři Cryptoviz a VR Education ti řeknou víc. Rozhovor povede jejich kamarád a organizátor Tomáš Zdražil.

Jak eticky hacknout systém a banku?

17:40 – 18:45 Panelová diskuze s hosty

Dva eticky hackeři Pavol a Mário ti řeknou jak se pojistit proti systému. Jaké prvky bezpečnosti hledat, co vědět a proč je dobré mít privátní klíče ve svých rukou. Když nebudeš zrovna na wakeboardu, možná se dozvíš i praktické tipy a příklady. Diskuzi povede kryptomoderátor a jejich kamarád z Polis Pavel Přecechtěl.

Lekce jógy

19:00 – 20:00 Protáhni se při západu slunce

Je jedno, jestli máš s jógou zkušenost, nebo ne, důležitá je tvá pozornost a chuť. Lektor Honza ti vše vysvětlí, stačí jen karimatka. Uvolníš na pláži sebe i tělo. Bude to sranda, už se těšíme.

VIP Networking s degustací čajů

19:00- 21:00 Poznej účastníky a řečníky osobně

Účastníci, kteří si připlatí 1000 Kč se mohou účastnit řízeného networkingu s degustací čajů. Počet účastníků je omezen do 50 zájemců včetně řečníků. Z našich zkušeností z dřívějších konferencí víme, že se tam vždy udělá dost byznysu.

Vystoupení světového houslisty

21:00 – 22:00 Filip Kottek

Filip cestuje po světě a hraje na housle na ulicích i koncertech. Hraje sám nebo s kytaristy, zpěváky či DJem a vždy předvede jedinečnou show, takže pokud si chceš užít večerní atmosféru u vína a piva, buď na pláži.

Afterparty s DJ coconut a kytaristy u ohně

22:00 – ??? Volný networking

Pokud si chceš v sedacím vaku vychutnat vodní dýmku a drink s ostatními, tohle je ideální chvíle, ať už si budeš chtít užívat hudbu od DJ Coconut, s kytaristy u ohně, nebo do rána probírat byznysové nápady a příležitosti.