Cviky Fitpainfree a proti bolesti zad

8:00 – 10:00 Aktivní workshop s Lenkou Fasnerovou

Lektorka Lenka má centrum zdraví a přesně ví jaké problémy mají podnikatelé a nomádi pracující většinu času na internetu. Pokud chceš zabránit problémům s krční páteří, zádům a karpálmním tunelům. Neměl bys chybět na cvičení Fitpainfree.

Otužovací metoda Wim Hofa

9:00 – 11:00 Aktivní workshop s Veronikou Jelínkovou a Liborem

Veronika pořádá víkendy Hoř pomalu, kde tuhle metodu už pár let učí. V Česku udělala trošku bum, o tom jak máme dýchat. Spojila meditaci, detox a otužování. Místo studené sprchy nám poslouží bazén s kostkami ledu. Přidáš se?

Inovace začínají a končí u lidí

10:00 – 11:30 Přednáška s Marvem a Vaškem

Inovace nejsou jen o technologiích, zkušenostech nebo získaných dovednostech, ale především o mindsetu. Chceme byt inovativní? Začneme s otázkou “Co mě blokuje, abych to vymyslel(a)?” Vnitřně cítíme, že máme navíc, ale z nějakého důvodu to “navíc” nejsme schopni ze sebe dostat. Přijďte si poslechnout jak se na toto téma diva kognitivní psychologie, sociologie ci umělá inteligence. Přednášku povedou zkušení startupisté Václav Gregor a Marvem Shammou.

Dlouhodobě ziskový trading a hodnotové investování

12:00 – 13:30 Panelová diskuze s hosty

Zajímá tě burza a aktuální dění na trzích? Tak si nenech ujít tohle tradingové duo. Dva odlišné přístupy. Trader Martin Kohout a ostřílený Rosťa Navrátil, který je na burze přes 24 let. Poví ti do čeho teď (ne)investovat, jak být dlouhodobě ziskový a jak číst grafy. Dojde řeč na podhodnocené akcie, opce a hodnotové investování. Rozhovor povede zkušený moderátor Václav Gregor, kterého znáš z kanálu Žraloci sobě.

Ochrana přírody jako ziskový byznys

12:00 – 13:30 Paralelní přednáška od Martina a Tomáše z Decentrucku

Zajímá tě koncept Decentrucku z Paralelní Polis, co Martin Mikeš a Tomáš Ouhel dělají, jak žijí a snaží se mít udržitelný byznys? Co mají společného s ochranou přírody? Tak přijď na kávu za Bitcoiny a dozvíš se víc. Přednáška bude natáčená na jejich kanál Biodiversi.tv.

Je možné investování do nemovitostí nad 12 %?

14:00 – 15:30 Panelová diskuze s hosty

Je reálný výnos z pronájmu nad 12 %, prodej nad tržní cenou a financování bez příjmu? Dle hostů lze, dokonce se lze vyhnout i dani z převodu nemovitosti. Možná dojde i na výhody developerských projektů, zemědělské půdy a koupě nemovitostí v zahraničí. To vše probereme s letitými investory Nela Kubasová, Pavel Opluštil a Petr Novotný. U toho nebude chybět ostřílený moderátor a realitní investor Adam Wojnar.

Jak chytře investovat v roce 2020?

16:00 – 16:40 Přednáška Víti Endlera

O finanční nezávislosti a hledání “svatého grálu” = pasivního příjmu toho ví hodně. Jako hodně investorů začínal u Kiyosakiho a dnes má rozložené portfolio do nemovitostí, P2P, kryptoměn a svého podnikání. Dozvíš se kupu tipů a pohled bývalého Ceo Mall.cz. Přednášku povede zakladatel podcastů Dan Tržil.
Martin Hausenblas

Udržitelnost, vize a budoucnost 2.0

16:40 – 17:40 Přednáška Martina Hausenblase

Martin je známý podnikatel a filantrop. Založil Adler, spoluzaložil Liftago, vede a mentoruje spoustu projektů. Jeho přednášky se často protáhnou. Tolik energie a inspirace srší z málo koho. Na závěr konference se máš na co těšit. Přednášku povede zakladatel podcastů Dan Tržil, který s Martinem už natáčel.

Udržitelné podnikání a příležitosti v době karanténové

18:00 – 19:00 Diskuzní panel s Martinem a Víťou

Určitě budeš mít spoustu otázek, jak se řídí velké byznysy a jak fungovali jejich firmy poslední měsíce. Martin i Víťa jsou vizionáři a vidí příležitosti, které hodně lidí přehlíží. Jak se zapojili v době karantény a co chystají se dozvíš na panelu. Diskuzi povede zkušený zakladatel podcastů Dan Tržil.

Lekce paddle jógy

18:30 – 19:30 Protáhni se u západu slunce

Je jedlo jestli máš s jógou zkušenost, důležitá bude pozornost, balanc a neutopi se. Lektorka Kačka ti vše vysvětli, ale lehce bude probíhat na hladině na paddle boardech. Bude to sranda, tak proč to nezkusit.

Hraní deskových strategických her

19:00 – 21:00 Zahraj si deskovku s Honzou Linhartem

Honza má doma přes stovku deskových her. Tím, že je ve finančním důchodě má dost času a deskovky jsou jeho koníček. Máš možnost si s úspěšným podnikatelem utkat ve strategii a zakouřit u toho dýmku.

Vystoupení světového houslisty

20:00 – 21:00 Filip Kottek

Filip cestuje po světě a hraje na housle na ulicích i koncertech. Hraje sám nebo s kytaristy, zpěváky či DJem a vždy předvede jedinečnou show, takže pokud si chceš užít večerní atmosféru u vína a piva, najdi si dobrý místo.

Afterparty s DJ coconut a kytaristy u ohně

21:00 – 22:00 – Volný networking

Hudbu na pozadí doladí DJ coconut na přání, zároveň bude prostor se jednoduše seznámit, uvolnit a pokecat. Nečekej divokou párty, ale spíš posedět v sedacím vaku, vychutnat si vodní dýmku a exotické drinky.