Cviky od PC a proti bolesti zad

8:00 – 9:00 Aktivní workshop s Lenkou Fasnerovou

Lektorka Lenka má centrum zdraví a přesně ví jaké problémy mají podnikatelé a nomádi pracující většinu času na internetu. Pokud chceš zabránit problémům s krční páteří, zádům a karpálmním tunelům. Neměl bys chybět.

Otužovací metoda Wim Hofa

9:30 – 10:30 Aktivní workshop s Veronikou Jelínkovou a Liborem

Veronika pořádá víkendy Hoř pomalu, kde tuhle metodu už pár let učí. V Česku udělala trošku bum, o tom jak máme dýchat. Spojila meditaci, detox a otužování. Místo studené sprchy nám poslouží bazén s kostkami ledu. Přidáš se?

Turnaj v beach volejbalu

10:00 – 12:00 Poznej svůj tým a vyhraj kokosy

Jak jinak zakončit dopoledne, než aktivně a ještě u toho networkovat. Zapiš se u infostánku na turnaj, dej dokupy pětičlenný tým a pak už je to na vás a rozhodčím. Pro výherní tým máme chlazené kokosy.
ekonomika

Ekonomika a trhy v grafech

11:00 – 12:30 Diskuzní přednáška s hosty

Zajímá tě burza a aktuální dění na trzích? Tak si nenech ujít tohle tradingové duo. Poví ti do čeho investovat a jak číst grafy. Možná dojde řeč na ekonomické bubliky a manipulaci velkých hráčů. Málo kdo rozumí u nás grafům jako ekonom Roman Dvořák a profi trader Ludvík Turek. Navíc jejich přednášky patří mezi nejlépe hodnocené s vtipným podtextem.
nemovitosti

Jak na investování do nemovitostí

13:00 – 14:30 Diskuzní přednáška s hosty

Je reálný výnos z pronájmu nad 12 %, prodej nad tržní cenou a financování bez příjmu? Dle hostů ano, dokonce se lze vyhnout i dani z převodu nemovitosti. Možná dojde i na výhody developerských projektů a koupě nemovitostí v zahraničí. To vše probereme s letitými investory Vít Endler, Pavel Opluštil a Adam Wojnar. U toho nebude chybět ostřílený moderátor a homehunter Jaroslav Kovac.

Startupy a technologie budoucnosti

15:00 – 16:30 Diskuzní přednáška s hosty

Jaké technologie a aplikace mění svět? Co se děje ve světě Fintech, VR a startupů? Jak získat seed investici, mentora a udělat díru do světa? CEO STRV Lubo Smid, investor Dan Hastík a manažer Revolut David Pavliska se utkají v páteční diskuzi. Tady se nudit nebudeš!
byznys

Byznys a příležitosti na trhu

17:00 – 18:30 Diskuzní přednáška s hosty

V závěrečné diskuzi proberme cashflow v podnikání, online byznysy, trendy a jaké obory rostou jak houby po dešti. Borci začali dřív, než jim bylo 18 let a dnes řídí milionové projekty. Do čeho investují a kde vidí příležitosti úspěšní online podnikatelé Libor Horeni (Toprecepty.cz, DobroKáva), Jan Linhart (agentura, coworking, 1000+ domén) a Boris Bošiak (CEO Reservio)? Tohle bude obohacující třešnička na dortu.

Lekce paddle jógy

18:30 – 19:30 Protáhni se u západu slunce

Je jedlo jestli máš s jógou zkušenost, důležitá bude pozornost, balanc a neutopi se. Lektorka ti vše vysvětli, ale lehce bude probíhat na hladině na paddle boardech. Bude to sranda, tak proč to nezkusit.

Hraní deskových strategických her

19:00 – 20:30 Zahraj si deskovku s Honzou Linhartem

Honza má doma přes stovku deskových her. Tím, že je ve finančním důchodě má dost času a deskovky jsou jeho koníček. Máš možnost si s úspěšným podnikatelem utkat ve strategii a zakouřit u toho dýmku.

Vystoupení světového houslisty

20:00 – 21:00 Filip Kottek

Filip cestuje po světě a hraje na housle na ulicích i koncertech. Hraje sám nebo s kytaristy, zpěváky či DJem a vždy předvede jedinečnou show, takže pokud si chceš užít večerní atmosféru u vína a piva, najdi si dobrý místo.

Afterparty s DJ coconut

21:00 – 22:00 – Volný networking

Hudbu na pozadí doladí DJ coconut na přání, zároveň bude prostor se jednoduše seznámit, uvolnit a pokecat. Nečekej divokou párty, ale spíš posedět v sedacím vaku, vychutnat si vodní dýmku a exotické drinky.