Cviky od PC a proti bolesti zad

8:00 – 9:00 Aktivní workshop s Lenkou Fasnerovou

Lektorka Lenka má centrum zdraví a přesně ví jaké problémy mají podnikatelé a nomádi pracující většinu času na internetu. Pokud chceš zabránit problémům s krční páteří, zádům a karpálmním tunelům. Neměl bys chybět.

Otužovací metoda Wim Hofa

9:30 – 10:30 Aktivní workshop s Veronikou Jelínkovou

Veronika pořádá víkendy Hoř pomalu, kde tuhle metodu už pár let učí. V Česku udělala trošku bum, o tom jak máme dýchat. Spojila meditaci, detox a otužování. Místo studené sprchy nám poslouží bazén s kostkami ledu. Přidáš se?

Turnaj v beach volejbalu

10:00 – 12:00 Poznej svůj tým a vyhraj kokosy

Jak jinak zakončit dopoledne, než aktivně a ještě u toho networkovat. Zapiš se u infostánku na turnaj, dej dokupy pětičlenný tým a pak už je to na vás a rozhodčím. Pro výherní tým máme chlazené kokosy.

Ekonomické bubliny dneška

11:00 – 12:30 Otevřená diskuze s hosty

Zajímá tě krize, zajištění a cyklické trhy? Do čeho investovat a proč mít cash? Se stav na diskuzi se třemi odborníky. Ekonom Roman Dvořák, investor Vít Endler a trader Ludvík Turek tě nejen pobaví, ale i obohatí. Moderovat ji bude ekonomicky otevřený Vojtěch Konečný. Tento čas si zapiš.

Jak na investování do nemovitostí

13:00 – 14:30 Otevřená diskuze s hosty

Je reálný výnos z pronájmu nad 12 %, prodej nad tržní cenou a financování bez příjmu? Takové otázky probereme s letitými investory do nemovitostí. Vít Endler, Pavel Opluštil a Adam Wojnar. Moderovat ji bude ostřílený homehunter Jaroslav Kovac. Připrav otázky a zápisník, tohle bude odbornější.

Startupy a technologie budoucnosti

15:00 – 16:30 Otevřená diskuze s hosty

Jaké technologie, aplikace mění svět? Co se děje ve Fintech světě? Jak na seed investici? CEO STRV Lubo Smid, investor Dan Hastík a manažer Revolut David Pavliska se utkají v diskuzi s moderátorem z byznysu Vojtěchem Konečným. Tady se nudit nebudeš.

Byznys a příležitosti na trhu

17:00 – 18:30 Otevřená diskuze s hosty

Proberme cashflow v podnikání, daně, hot news a možná se dozvíš jaké obory rostou jak houby po dešti. Kdo jiný by se diskuze chopil, než zkušení podnikatelé Libor Hoření, Jan Linhart a Pavel Opluštil. Moderovat ji bude podnikatel Vojtěch Konečný. Tohle bude obohacující třešnička na dortu.

Lekce paddle jógy

18:30 – 19:30 Protáhni se u západu slunce

Je jedlo jestli máš s jógou zkušenost, důležitá bude pozornost, balanc a neutopi se. Lektorka ti vše vysvětli, ale lehce bude probíhat na hladině na paddle boardech. Bude to sranda, tak proč to nezkusit.

Hraní deskových strategických her

19:00 – 20:30 Zahraj si deskovku s Honzou Linhartem

Honza má doma přes stovku deskových her. Tím, že pracuje už minimálně má dost času a deskovky jsou jeho koníček. Máš možnost si s úspšným podnikatelem utkat ve strategii a zakouřit u toho dýmku.

Vystoupení jazz/pop-rockové zpěvačky

20:30 – 22:00 Kamila Kopečková

Kamila účinkovala v Národním divadle v Brně a Divadle Bolka Polívky. Zpívá ve dvou kapelách Gentle Irony Ltd. a Na šikmé ploše. Také se osamostatnila a hraje své písně. Pokud se chceš odreagovat u vodní dýmky, máš příležitost.

Afterparty

20:00 – 21:00 Volný networking

Hudba v pozadí ti dá prostor se jednoduše seznámit, uvolnit a pokecat. Nečekej divokou párty, ale spíš posedět v sedacím vaku, vychutnat si vodní dýmku a exotické drinky.