Užij si pozemní, vodní a zábavné aktivity

čtvrtek – sobota Neomezená zábava pro oba dny

Kdykoli se budeš chtít odreagovat můžeš si jít zavrhat sekerou, zajezdit na elektromorkách, koloběžkách, nebo nafukovacím banánu za skůtrem. Vyzkoušet můžeš novou Virtuální realitu, paddle board, nebo slacklajnu. Více najdeš v menu, sekci aktivity.

Wake park

čtvrtek – sobota Užij si Wake/paddle board dosyta

Tím, že konference je ve Wake parku, tak by nebylo, dkyby si každý nezajezdil, nebo si to alespoň nezkusil. Na vlek se vejde v jeden moment jen jeden. Nejtěžší je start, a pak tě to chytne. Mezičas můžeš využít na paddle boardu.

Jetsurf

Pátek 9:00 – 18:00 Projeď se na motorovém surfu

Nejrychleji rostoucí vodní sport poslední doby. Je to velice návykový, proto bude k dispozici jetsurfů více. Jako začátečník se celkem rychle naučít ovládat prkno. Plyn si přidáváš sám, že jak budeš mít odvahu můžeš se postavit a projet se po pískovně.

Let ultralightem – zpoplatněno

Pátek 9:00 – 19:00 Užij si vyhlídkový let nad Hanou

Strav 30 minut ve vzduchu v novém ultralightu se zkušeným pilotem. Můžete spolu řešit byznys a nebo si zkusit pilotovat. Podívat se na Hanou z ptačí perspektivy. Dopravu na letiště Neředín ti zajistíme.

Flyboard – zpoplatněno

Pátek 10:00 – 18:00 Vzlétni několik metrů nad vodou

Zalétej si 10 minut nad hladinou. Populární sport, který nezkusíš všude. Nejprve tě čeká 10 minut instruktáž a pak hurá na to. K dispozici ti bude instruktor a můžeš říct i fotografovi, ať ti památku zvěční.