Jsi jen jeden krok…

Potkat se na Cashflow summer 2023

Stačí pár údajů

3 nejčastější dotazy ke vstupence a kempu?

PŘEČÍST! Lze koupit kemp nebo vstupenku na méně dní? Jaká je kapacita?

NE. Program začíná ve středu od 14h a končí v sobotu dopoledne kolem 11h. Je organizačně náročný mít tolik druhů vstupenek. Vstupenka platí jak na 1 den, tak na celou dobu. Je to dost nákladová cena a zisk darujeme stejně na neziskovku. Bez vstupenky se do areálu WAKESURF nebude možné dostat.  Maximální kapacita Cashflow v areálu je 250 účastníků.
Kemp WAKESURF má kapacitu 100 účastníků pro stanování/kempování a je už plně OBSAZENA! Jelikož je primárně pro účastníky, kteří budou zůstávat po celou dobu 3 noci. I kvůli provozu v kempu. Pokud chceš zůstat jednu nebo dvě noci. Využij prosím ubytování v okolí, nebo kemp v přední části Nákla bez rezervace. Jsou tam dva velké kempy u hlavní silnice asi 300 na rohu a další 700m u Mola n.1. Kdo dřív přijede, ten lepší místo bere, rezervace tam nejsou a kapacita je velká. Platbu vyřešíš na s nimi místě.

Jak se na Náklo dostat, lze parkovat na místě?

Dostupnost je vynikající, po asfaltové silnici dojedeš až k pískovně Náklo. Jen si zadej do GPS raději souřadnice 49.665134, 17.134632, než název, ať neskončíš na poli. Dojedeš tam po asfaltové  silnici.
Pokud jedeš karavanem a máš zaplacený kemp dostaneš se až do zadní uzavřené části WAKESURF. Parkování za osobní auto si každý hradí sám na místě. Bude tam vyhraněné parkoviště. Pokud bude plno, je další velké parkoviště v přední části. To tě navedou.

Jak je to se spaním v kempu, potřebuji stan/karavan?

Trochu letního dobrodružství v přírodě si zasloužíme všichni. Žádné chatky na místě nejsou, takže vezmi vlastní stan, dodávku nebo třeba karavan. Je nutno zakoupit předem ve formuláři.
Kemp WAKESURF má kapacitu 100 osob, což pokud sis nestihl koupit flek, využij stanování v přední části Nákla bez rezervace. Jsou tam dva velké kempy u hlavní silnice asi 300 a 500m od celého dění CS. Kdo dřív přijede, ten lepší místo bere. Vyřešíš na místě.
V kempu WAKESURF jsou přípojky na elektřinu i zásuvky na nabíjení a WIFI. Stejně tak nové funkční toalety a sprchy k dispozici 24/7. Stejně není nad to skočit do průzračně čisté vody. Nezapomeň na pitnou vodu, i když v areálu už mají čističku.