Podívej se na záznam z webináře

KAM TEĎ

(NE)INVESTOVAT?

Pohled odborníků a řečníků konference na aktuální situaci na trhu.
Vyplatí se investovat do nemovitostí, akcií, kryptoměn, prověřených firem,
nebo raději počkat? Podívej se na záznam webináře a dozvíš se i jaký dopad mají opatření na průběh konference Cashflow summer.

UDĚLEJ SI POHODLÍ

ZÁZNAM Z 20. DUBNA

NA KOHO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?
DISKUZNÍ VEČER S ODBORNÍKY

Rostislav Navrátil

Rosťa Navrátil

Hodnotový investor, 26 let na burze

Rosťa je původní profesí konstruktér letadel a vysokoškolský učitel. Na burzách aktivně obchoduje od roku 1994 a postupem času se stal “full time” traderem. Více o něm se dočteš na www.tradingmentors.cz. Rosťa má zajímavý příběh své cesty, jak se od průzkumníka slepých uliček stal profesionálem. Dneska věnuje obchodování pár minut denně a zbytek času věnuje rodině a své neziskovce. Rád zveřejní i své výsledky obchodování za předchozí roky a poradí, jak můžeš zasadit trading do kontextu svého života.
Nela Kubasová

Nela Kubasová

Investorka do nemovitostí, lektorka

Nela se investování do nemovitostí věnuje od roku 2010, kdy se sama stala aktivní investorkou. Díky svým obchodním zkušenostem, které získala především jako manažerka ve významné nadnárodní společnosti a svým znalostem z VŠ studia ekonomie, může svým klientům nabídnout profesionalitu, zkušenosti ve vyjednávání a férový přístup.

Rozhodla se svoje znalosti zprostředkovat široké veřejnosti a založila projekt Realitní shaker. Také zlepšuje povědomí veřejnosti o finanční a investiční gramotnosti, proto například pořádá bezplatný cashflow klub, kde lidem ukazuje, jak mohou pozitivně ovlivnit svůj tok peněz.

Dominik Stroukal

Dominik Stroukal

Bitcoin maximalista, ekonom

Dominik je hlavní ekonom finanční skupiny Roklen a specialista na teorii ekonomických a měnových systémů, kryptoměny a ekonomiku médií. Vyučuje na VŠ CEVRO institut a přednáší na preznižních akcích. Je autorem několika knih. V letošním roce mu vyšla kniha Ekonomické bubliny, jinak se spoluautorsky podílel na publikaci Bitcoin: peníze budoucnosti, kterou jsme dva roky zpátky pořídili všem účastníků summitu.

Vede společnost bit agency, rád cestuje a netají se, že je Bitcoin maximalista. Více o něm najdeš na webu stroukal.cz

Vít Endler

CEO FinGOOD a investor

Vít nyní působí jako CEO v investiční P2P platformě FinGOOD, která ho baví. Je ex generální ředitel MALL.cz, podnikatel, business poradce a investor v řádech statisíců až nižších jednotek milionů na jednu investici. Život mu změnila kniha Bohatý táta, chudý táta, kterou prý musel přečíst dvakrát. 20 let plnil sny někoho jiného a dnes si konečně plní své vlastní sny.

Aby pomohl i ostatním, vede blog financnisamuraj.cz, který je hlavně o investování do nemovitostí a o finanční nezávislosti. Také je spolumajitelem firmy virtooal.com, která se zabývá rozšířenou realitou. Rád cestuje s obytnou dodávkou a žije své sny na plno.

Tomáš Zdražil

Tomáš Zdražil

Podnikatel a zakladatel Investree

Odjakživa ho bavilo organizovat, propojoval lidi a tvořit. Po roce ve Skotsku studoval MVŠO v Olomouci. Jeho první podnikání bylo síťový marketing, web pro finanční poradce a affiliate. Ovšem než jsem získal titul IČ, prodal byt a začal investovat peníze do projektů, firem a hlavně sebe. Jedna z konferencí, která chytla větší rozměr, je Cashflow summer. Díky akcím jsem poznal stovky podnikatelů a investorů, které začal propojovat. Plnit jejich kurzy a propojovat i velké obchody.

Postupně ho sdílená ekonomika, kryptoměny a pomalé cestování tak pohltilo, že se snaží čím dál více žít vědomě, minimalisticky a zerowaste. Dávat zpátky a dál poznávat svoje hranice.

Počet účastníků živě
446
Hosté a speakeři
5

Poslechni si experty a seznam se osobně. Každá krize a možnost se vzdělávat je příležitost.

PARTNEŘI WEBINÁŘE

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ORGANIZÁTOR